Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz imyourfriend #48291 üzenetére

    Ugyanígy vagyok vele: nem dohányzom, nem iszom (max néha haverokkal), nem bulizom.
    Múltkor kiszámoltam hogy ha valaki napi 1 doboz cigit szív valam i 2-3 év alatt elmegy neki annyi mint amennyit én a bringára költöttem. Vajon melyikkel jár jobban az ember? :)
    Jártam én is régebben kb 20k-s Hauser montival és szerettem is, anno teljesen megfelelt. Sőt nekem nagyon sokáig csak egy BMX-em volt igaz egy kontrás amivel tök élveztem a faralásokat. :D
    De váltottam idővel jobbra: RockMachine Thunder 50 2010-ben, Focus Culebro 2014-ben és nem azért mert sz*rom a pénzt vagy mert másra ne tudtam volna elkölteni (vana utóm ami nem kevés pénzt tud felemészteni ugye) hanem mert erre szerettem volna. És nem nézem le azt akinek nem telik ilyenre sőt, hozzám sok ismerős fordul aki kevesebből akarja megúszni és nagyon szívesen segítek is nekik. Barátnőm is szeretne egy normálisabb bringát de kötve hiszem hogy 80k-nál többet áldozna rá és ezért nem szólom meg. Inkább örülök hogy tekerne ő is. Ja és épp gondolkozom hogy afent említett nem 2 éves Hauserem miatta elhozom és melóba meg kisebb túrákra párommal azzal megyek. Az egész bringa értéke max 15k... :)

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák