Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Jó volt végigolvasni megint az idióta aki drága bringát vesz kérdéskört.

    Jorus: nem is figyeltem még, hogy te írtad a hiper horror cikkeket, vmint a második írást most láttam először. Rögtön könyvjelzőztem ezt is. :R A mai napig a legfrappánsabb cikk, amit ismerek és jó érzés odadörgölni a laikusok orra alá. :C

    (#4799) lukaszokni
    Úgy tudom a Duro DJ egy teljesen fapados, abszolút belépő kategóriás cucc (ami már rajta van a térképen, tehát nem gagyi rugós villa) és főként olyasmiket olvastam róla, hogy inkább csak az ugrásokra reagál jól, semmint csillapít. Vagyis jóformán csak dirt-re jó, általánosabb használatra nemigen. Értsd: nem simítja ki az utat.

    Suntour amúgy gyárt jót is, csak ezeket a népek kevésbé ismerik. Annál inkább a budget kategóriás cuccaikat. Pl. én a mai napig egy Suntour Axon vagy Epicon RLD-re fenem a fogam, nem is gondolkodom RS-ben másfélszer annyiért. :B

    De sok márkánál van ez így, ott vannak mondjuk a gumigyártók. Rubenáról sztem elég kevés embernek jut a minőség először eszébe, pedig ők is gyártanak jó gumikat. Mégis valószínűleg nem ezzel fogom bevonzani a tekinteteket az utcán. :D

    MÁS:
    XT hollowtech II integrált hajtóműnél kell aggódnom a kattogás miatt? Egész Balaton kör alatt ugyanannál a hajtókar állásnál kattant egyet. Néha elmaradt a kattogás némely fokozatnál, de logikát nem találtam benne.
    Hazaérve most megint nem hallatszik.
    Ez ilyen tipikus Shimano betegség, vagy vigyem szerelőhöz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák