Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Megvolt ma az első karikám az új felszereléssel. :)
    Nagyjából 76km jött össze aminek jó része könnyed tekerés volt, viszont nyomtam 6db Bence hegy mászást is Velencén.
    Na most a tapasztalatok: 12-25 sor kemény volt a hegyre aminek jó része 10%-os. :DDD
    A 25-ös Conti gumik. Jól tapadnak és mellette remekül gördülnek. Nagyjából 8bar nyomáson mentem ma.
    SwissStop betétek: végre volt lejtőn tartós fékerőm! :) Tényleg nagyon tudnak harapni, egy pillanatig nem féltem hogy nem tudok megállni pedig kapaszkodjatok meg: mentem 64km/h-val kanyarban! Nem egyenesen hanem rendesen kanyarodva ahol dönteni kellett a gépet. Ha bátrabb vagyok még jobban is megereszthettem volna de az új cuccok miatt még nem mertem.
    És akkor a Zonda: hát ez valami álomszépen gördül. Komolyan mintha kis angyalkák hajtanák. Bakker tekerés nélkül gyorsultam le olyat aki még nyomta neki annyira jól forog. A szabadonfutójának érdekes hangja van mikor nem teker az ember. Amolyan ciripelő nekem speciel bejön. A másik ami még érdekes az hogy az aero küllők milyen kis hangot generálnak ahogy tolják ki a levegőt. Bár ez kb 25-30km/h-tól hallatszik de van egyfajta feelingje.
    Egy szó mint száz nem volt olcsó a tuning ami rákerült de számomra minden forintot megért! :R

    Ja volt ma két durva gép: Focus Cayo tárcsafékkel. Annak valami überbrutál fékereje volt. :Y
    Meg az egyik srác egy magyar C.12 márkájú karbon géppel tolta 50mm-es karbon aero felnikkel Campagnolo Athena szettel. Annak a hangját el se tudjátok képzelni lejtőn mennyire durva volt. Csak lestünk. :K
    Ez a gép egyébként pedálokkal volt 7,4kg, megemeltem és baromi könnyűnek éreztem.

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák