Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsebestyen

    addikt

    válasz tome0001 #35595 üzenetére

    Görgőn intervallokat csinálj. Pl 20 perc bemelegítés, aztán fél perc gyors 1 perc pihi, és egyre növeled, vagy ahogy jól esik neked, esetleg neten biztos találsz görgős intervallt, úgy nem annyira unalmas és értelme is van.
    7 óra alatt szerintem simán meg lesz, kifogsz egy jó bolyt aztán mész velük, ahogy neked kényelmes. Szerintem ezt cska ott lehet elbukni, ha az elején jobban mész mint ahogy bírnád, akkor el fogsz fogyni hamar. Illetve a kaja/pia. Azt jól be kell tervezni ilyen távra, ha nincs kisérőd.Amúgy áprilistól kezdve menj minimum 2-3x egy 200km-es távot, mert a hosszúkat általában nehéz megszokni és be fogsz görcsölni, aztán vége a bulinak.:) Ha csak az a cél h 7 óra alatt körbe gurulj, akkor szerintem fölösleges figyelni a kajálásra és a pulzusokra, persze hacsaknem túlsúlyos vagy, vagy valami van a szíveddel. Én nem igazán figyeltem ezekre oda, hanem csak tekertem, sok intervall, sok hegy és nagyon sokat fejlődtem. Az intervall edzések azért fontosak, hogy fel tudd venni a versenynek a menetét. Év elején 30km/h volt 50km-n az átlagom ez év végére átlépte a 36km/h-t ugyanezen a távon. Szóval a te esetedben én azt tanácsolom h sokat tekerj és kész.

Új hozzászólás Aktív témák