Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz bandus #33823 üzenetére

    Mikor én hoztam a saját M-es méretemet azon a héten egy L-est is vettek. Boltos srác mondta hogy ebből a típusból majd akarnak szerezni egyet tesztbringának mert jó kis gép és had próbálják ki az érdeklődők.

    Múltkor úgy rémlik hogy a pesti forgalmazónál az árból volt 15-20% engedmény hirdetve a raktáron lévő kerékpárokra szerintem hívd fel őket és kérdezz rá. :K
    Elvileg az enyémre is ha jól számolom 15% kedvezmény lett volna (asszem 326k az eredeti ára) de kaptam még egy 10-es engedményt mert amit eredetileg kiszemeltem gép (Culebro 4.0) pont elfogyott de szerettek volna megtartani mint vevőt. Azért ez szerintem elég korrekt hozzáállás volt részükről. :R

    Egyébként ilyen pozitív tapasztalatom anno az e-bike webáruházzal is volt: kinéztem egy Kellys montit áráért nagyon jó felszereltséggel, gyanúsan olcsó is volt. Na kiderült hogy elírták sajnos de ők is adtam 10k engedményt ha még ezek után is náluk rendeltem volna. Aztán végülis onnan vettem a Rockmachine-t amit most hirdetek. :)

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák