Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz chubby2o6 #291267 üzenetére

    Ezek már nem hozzák azt ami nekem mára már követelmény, és én már nagyon be is indultam erre, sőt, olyannyira, hogy meg is kérdeztem őket a bringázásról, mert én egyetlen órát hordok, de azt csak éjjel teszem le. Moziban, színházban, bringán, Dunában, Balatonban, erdőben, mindenhol kezemen van és így bírnia kellene többek közt a terepezés rázkódásait is. Ezt válaszolták:
    We are happy to learn you are interested in the CITIZEN watch. According to our data record, this model AT8260-85L has limited shockproof capabilities but it has an Impact detection function: This function prevents unwanted movement of the hour, minute, and second hands when the watch receives an impact.
    You can still wear it while cycling in wooded areas or on rough terrain. We would also like to recommend the Promaster series to you with the better shockproof at the following URL.
    ...és ha már beszélünk róla, bár off, de van egy ilyen divatórám is, nagyritkán felteszem. :) [kép]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák