Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    Miért gáz az auto pause? Én is meg szoktam állni, sokszor nem azért, mert nem bírom, hanem mert nem akarom végigrohanni az utat, és jól esik egy kicsit körbenézni. Meg inni is könnyebb úgy, hogy nem görnyedsz. Most visszanéztem, a 2 órás meneteimen van 2-3 db 1 perces megállás, meg néha lámpa és hasonlók. Nem érzem csalásnak. Nagy hidegben mondjuk nem igazán szeretek megállni, vagy ha igen, akkor is inkább emelkedő előtt. Mellesleg elindulás előtt, de már kint elindítom az órán és a computeren is a mérést, és vagy 3 perc még, mire ténylegesen összekészülődök, addig mindkettő megtalálja a gps-t, beáll, és ez mind auto pause alatt van. Az összes ride-om elején ott van egy kb 3 perces szünet, van hogy több.

    Az én Karoo2-m hőmérője amúgy annyiból jó, hogy következetesen alulmér kb 3 fokkal. Hideg szélben ez inkább 4 fok, álláskor meg inkább 2, de átlagban 3-al számolok. Eleve kell neki egy bő 10 perc, mire a pincéből felhozva beáll a kinti hőmérsékletre, de utána már relatíve jól kezeli a változásokat. Nem értem, miért nincs a beállítások között egy kalibrációs korrekciós érték, mert akkor tűpontosan tudná mutatni (és tárolni), de valamiért a Hammerhead ezt nem gondolta fontosnak. Így hát a látott értékhez mindig hozzáadok 3-at fejben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák