Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz rekid #281 üzenetére

    igen, azt már a topicból is tudom, hogy stramm darab, illetve neten is olvastam, hogy érdemes-e mást, a válasz egyértelmű nem. viszont nem azon 2-3 ezren fog múlni, a linkelt boltban 19 juro, reményeim szerint postával együtt is az itthoni kisker árak alatt jön be. cipőt is rendelnék onnan vele együtt, csak azt próba nélkül nem merek. amúgy 3-4000et még én is letekerek egy év alatt, jó lesz az új :DDD

    a cipő tippet köszönöm. a specikről olvastam jót én is. a 80km+ táv nekem ritka, ss-el csak városban közlekedek szinte, a napi 50km a max, 2-3 etapban. shimano-t ismerősöm is leszólta(bár az van neki :D ), azt mondta, hogy sidi-t vegyek, én meg mondtam, hogy kösz a tippet, ha a shimano-kra szánt 15-20 ezret kipótolod egy másik 20-assal, akkor meglesz :)

    Pszihonaranc:

    én ilyet használok, 700 huf, de többen többre esküsznek(én csak találomra vettem, amit javasolt a boltosom, párszáz km után eddig jó), de pont a napokban volt szó, úgy rémlik, ilyen cuccról, szóval ha visszakeresel 2-3 oldalt, szerintem beleakadsz pont.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák