Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Ixion77 #281403 üzenetére

    Apósoméknál is pont ez van vidéken. Kell a kutya, de minek? Nevelés nélkül, se emberek, se állatok közt nem képes viselkedni. Nem tudunk kimenni az udvarra normálisan, mert a kutya ugrál, örül, meg van veszve, hogy végre éri valami inger. Gyereket is úgy kell kísérgetni, siralmas az egész.

    Amikor ott vagyok, szoktam vele játszani, de úgy ennyi. Az előző kutyát még sétáltattam is, meg a mostanit is 1-2x, de az édeskevés. Amúgy meg letépi a karomat a kis 30 kilós német juhász, annyira menne.

    Már két éves, és szerintük majd akkor lesz házőrző, ha azt a kevés játékát is elveszik. Szóval, az a tipikus begyöpösödött idióta hozzáállás. S ez csak egy ház arrafelé a faluban, de itt Budapesten sem kell messzire menni, hogy találjon az ember bőven ilyeneket.

    Csak érted, normál esetben messziről kerülöm az ilyeneket, vagy még jelentem is, ha láncon tartják a kutyát (apósomék legalább nem), de meg vagyok lőve, mivel a feleségem szülei.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák