Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz M_o_g_y_i #2700 üzenetére

    Rosszak az értékelései, túl agresszív a mintázata, szarul gördül aszfalton. :B

    Azért szívok ennyire, mert nekem 500 g körüli, vagy alatti XC gumi kéne 50x559 méretben és a lényeg a sűrű apró mintázat, ami jól teljesít terepen, de aszfalton se tart vissza nagyon.
    Nos ez a három feltétel egyszerre eddig csak 1-2 gumiban állt össze, pedig napok óta gumikat keresgélek. :(
    Van pár olyan, ami könnyű is és a mintázata is tetszik, alacsony és sűrű, de túl széles. Ilyenek a Conti King-ek, a legtöbb 2.1-2.2 vagy még ennél is szélesebb, az egyedüli ami 2.0-ás az egy Racing változat, de az meg piszok gyorsan kopik. :(
    Na most az értékelések szerint se a Small Block, se a Rubena nem kopik látványosan aszfalton, ami nekem még fontos így a negyedik feltételnek.
    Mert az csak egy dolog, hogy mennyibe kerülne, de ha fél év alatt kiesik alólam, na akkor ideges lennék. :U

    Nagyon úgy néz ki, hogy belenyúltam egy piaci résbe.
    Bár ha nem sajnálom a pénzt, akkor enyém lehet az áhított 450 grammos Small Block 8 úgy 20-25k között, de ez már túl sok érte. A Rubenára meg egyelőre nem találtam még külföldi vételi lehetőséget se, eBay-en sincs fent az a konkrét típus.
    (Szürke csíkos 2.00 széles Racing Pro)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák