Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Ringman #268242 üzenetére

    Nem igazán lehet kapni :N

    #268245 Mezga Aladár: Amelyik montis nem tolerálja, az általában hamarosan outissá válik :DDD .
    Amikor elnézem, hogy a haverok úgy félnek a sártól, mint a tűztől, néha eszembe jut, hogy lehet engem azért nem zavar, mert kb. születésemtől fogva fél életemet az erdőn töltöttem. Nagyapám erdész volt és van egy házunk is kint az erdőn, gyakran aludtunk ott, mókust etettünk, szarvast néztünk az ablakon át, hajnalban indultunk gombászni, túrázni estig. Sár, kosz, elázunk az esőben, beleizzadtam az alsóba, jujj nem higiénikus? Az ilyesmin sosem agyaltunk. Van az erdei viskónk mellett egy patak mosdani, akkoriban nem is létezett Sanytol, mégis élünk :DDD .
    Amúgy nem is érdem miért gond, ha tekerés közben saras lesz a ruha, hazaérve úgyis bedobja mindenki a mosógépbe nem? Akkor meg mit számít? Haverok előtt legalábbis ezzel szoktam érvelni, hogy lábujjhegyen tócsakerülgetés helyett hátha felszabadulnának kicsit és egyszerűen élveznék a sarazást, de hiába... :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák