Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz ZavaBalazs #267424 üzenetére

    Futni voltunk ma, Majna-parton fel-alá, nekem 14 km jött össze, lett benne vagy 40 m szint a hidak miatt. Itthon ha elindulok itthonról, meg ha hazajövök, már több szint van benne. ;]

    Múlt vasárnap a nem egészen 10 km-en szedtem össze 120 m körüli emelkedést.

    Biciklivel szerencsére ugyanez, ritka, ha az az 1% nem jön össze. Lehetne persze itt is a folyó mellett tekeregni, abban szinte semmi szint nincs, de én nem bírom ki, hogy ne menjek fel a dombokra, ha ott vannak. Lapos helyre meg nem költöznék, az nekem borzasztó sivár, de ez nyilván abból adódik, hogy mindig dombok-hegyek közt éltem.

    Amúgy egy nyavalyás Balaton kör is 700+ m szint a 200 km alatt, pedig ott is a tóparton tekersz.

    lsebestyén: Ha valaki mászni megy, az nem 1% lesz a végén. Az az 1% az a normál tekerés kb, amikor nem figyeled, merre, hogyan mész. Legalábbis én Mo-n, meg itt is mindig ilyen helyeken laktam, ahol ez normál tekeréssel összejött. Szegedieknek nyilván más a dolog leképezése.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák