Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    Kérdezni szeretném, hogy valóban mennyire igaz az állítás amit ma a szerelő mondott. sajnos már nagyon nem hiszek bennük. Adott egy 9 sebességes monti 1 év után be adta az unalmast a kazetta test. Állítása szerint valami nagyon minőségi aggyal volt szerelve, de úgy ráhúzták a gyárban, hogy hosszabbítóval sem lehetett megindítani így sajnos agyastól kellett cserélni. Most egy 4 ipari csapágyas Novatek került bele Simanoval szerelve az egész kerékpár. Ki akartam cseréltetni a láncot Srammra és Sram racsnira. Azt mondták lehetséges a csere csak ember nincs aki összehangolja a váltóval. Igaz az állítás? Vagy csak ők nem akarnak vele foglalkozni. A novatek agy azért került bele mert az előző kerékpárba Shimano Deore lett szerelve és totál sz@r volt. Esetleg magában a lánc kompatibilis a Shimano racsnival és be is állítható hozzá a váltó? Köszönöm a segítséget. Nem akartam hosszabb litániát írni mert lehetne egy regényt is akár. Ahogy kezdődött a kerékpár históriám 3 éve és most hol tartók. Ma már azt mondtam el sem megyek úgy megutáltam a kerékpárokat. :W

Új hozzászólás Aktív témák