Hirdetés

Hirdetés

  • Wooting 80HE teszt

    gp Megérkezett a játékos billentyűzetek koronázatlan királyának nagytestvére, a TKL méretű Wooting 80HE, amelyet az elsők között próbálhattunk ki.

  • 9 Lives to Defend bemutató

    lo Jó sok dolga akad a macskánknak, míg távol vagyunk az otthonunktól.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Ixion77 #260085 üzenetére

    erre végülis már válaszoltam, bekúszik, ha egy pici részen felemeled, és odajuttatod. Nem varázslás szinten, kell így is küzdeni néha, de sokat segít.

    ESI országútira: ezt honnan tudnám, milyen? :D

    ESI gravelre: na, a múltkori Muziker rendelés már tesztelődik egy ideje, pro : frankó a fogása, jó a színe, nem ragasztós
    kontra: érzésem szerint kicsit rövid, VAGY kicsit vékony. Így jobban meg kellett feszítenem, hogy végigérjen, mint szerettem volna, és volt már puhább bandázsom. Vagy nem tudom, mit csinálok roszul, de szeretem, ha a vízszintes rész vékonyított szakaszáig beér... más bandázsokkal nem volt ilyen tapasztalatom, igaz, ez kb. az 5., amit használok.

    azt a 8 ezrest mondjuk simán megérte, ennyi nagyjából bármi más, ami nem aliról jön, és jobbféle. (a gyémántmintás decathlonos és BBB is jó volt)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák