Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz MPowerPH #254527 üzenetére

    Fúj, rovarfehérje, Brüsszel, Soros... ;]

    #254529lsebestyen... :DDD

    Tyúkbelezés...mivel reggelig sem eresztett semmit a gumim ma gondoltam elindulok vele lássuk élesben...hát mentem vagy 7 kilométert és leereszkedett, de úgy, hogy alig tudtam hazajönni, 15 perc alatt 3x ráfújtam hazáig.😬 Itthon újra 3 bar és vízbe merítettem, de semmi buborék, így szétszedtem és a szalag egy szakaszon nem volt leragadva, alá ment a tej...meg vele a levegő is. :U Ez a Schwalbe szalag meglehetősen sprőd, így nem kockáztattam többet és miután leszedtem, kiszívtam a tejet a gumiból, kimostam a felniből a beszivárgott tejet, megszárítottam, lemostam újra benzinnel a ragasztandó felületet, megszárítottam, majd amolyan gorilla téjpszerű Tesa szövetszalaggal (ilyen volt itthon) minden egyes lyukat külön leragasztottam mielőtt újra Schwalbe felniszalaggal leragasztottam volna az egészet, amit aztán félóráig simogattam a felnire. Ha most sem lesz jó felgyújtom...természetesen újra minden faxa, kemény a gumi mint állat, tartja a nyomást. :U Vége...

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák