Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsebestyen

    addikt

    válasz .LnB #253617 üzenetére

    Szerintem kihozták a maximumot annak ellenére, hogy az UAE nem akart szerepelni, ehhez képest Pogi sokat volt képernyőn. Nekem egyáltalán nem úgy jött le, hogy ellenségként lennének beállítva, volt egy csomó szép jelenet közöttük (kivéve a bevárós sztori, az nekem is hiányzott). Ha tudod, hogy nem volt partner ebben az UAE, akkor miért rovod föl ezt nekik? Wout meg egyszerűen ilyen, nekem ez sem jött le negatívumként. Amikor kellett, akkor ott volt, de jól be volt mutatva az is, hogy egy vérbeli versenyző ilyenkor mennyire gyötrődik a saját és a csapat érdekei között. Versenyzők között ugyanúgy megtalálhatóak a különböző szerepek, mint egy munkakörben. Van aki vezető beállítottságú és van akinek jó az, ha megmondják mit csináljon, aztán csinálja. Egyikkel sincs baj, sőt.

    Nekem nagyon tetszett a sorozat. Még úgyis izgalmas volt, h emlékeztem majdnem az összes bemutatott végeredményre a tavalyi tour-ról.

    Én nem mondanám magam laikusnak, eléggé benne vagyok a témában, de köszönöm jól szórakoztam. :K

    szerk.: aki a technikáról akar hallani az nézzen GCN-t. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák