Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #249617 üzenetére

    Igen, nagyon jó, azt nézd mi van benne: citromfű, kakukkfű, borsmenta, ezek pl. tökéletesek kullancs ellen. Ha nincs türelmed kevergetni és természetes, hatékony megoldást akarsz, akkor a Terrashield a megoldás. Ha meg nagyobb adagot kevernél és megfizethetőbb olajakból, akkor elementalról érdemes összeválogatni olyan olajakat, amiket nem szeretnek a kullancsok. Ahol a lábad hozzáérhet a fűhöz, avarhoz, oda mehet pár csepp és el kell kenni alaposan. Egyszer csináltam olyant, hogy pár helyre cseppentettem és a kullancs ott csípett meg, ahová nem jutott olaj :DDD

    Más, ma rövid körön kipróbáltam az Orbea Oiz 120mm downcountry verzióját és nem a geo, a hátsó rugózás, dropper post vagy karbon váz fogott meg, hanem furcsa módon az, hogy milyen jó az XT fék :DDD . A progresszívebb geóból amúgy ilyen rövid próbán annyit éreztem, hogy a nyeregcső meredek szöge miatt jobb mászni vele és hiába volt egy mérettel nagyobb az ideálisnál, a modern geo miatt mégsem volt olyan messze a kormány, teljesen jónak tűnt.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák