Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsamiatt

    őstag

    Tegnap végre sikerült letudnom a BuBát nekem is. Kelenföld Siofok 6 óra 30p kb. Nem tudom mit verték a mellűket, hogy ezt is megcsináltuk, borzalom ez az egész. Edzetlenül, gyerekkel stb egyszerűen vállalhatatlan. A végére már én is a böllért kívántam. Ha nem elég az Etyek környéki emelkedők, még rátesz egy lapáttal Fehérvár után is. A táblázás és jelölések sok helyen hiányosak nem egyértelműek, Az meg, hogy ráengednek köz utakra minden csak nem biztonságos. Kajászló: Tegnap rendőr, mentő autó volt megint. Valakinek épp a karját kötötték fel. Szerintem törés. Az meg, hogy alig van vízvételi lehetőség egyenesen megizélhetik magukat hátulról. Elfogyott 7 liter kb. Persze minden zárva is volt. Egyszerűen nem értem miért kellett megszüntetni a régi köz ivó kutakat.
    A MÁV meg továbbra is botrány. Kerékpár helyjegy? Vicc. Végig állhattam a kerékpár mellett mert a kalauz cseszett rászólni az emberere, hogy tegyék fel normálisan a kampókra a kerékpárokat. De a kampók számozva vannak csak az meg nincs a jegyen. De akor meg mitől helyjegy? Siralmas. 13 kocsit kellett keresni. Zseniális az ajtókba A4-s lapokra volt felírva a kocsi száma :D Az meg, hogy nem tudják megmondani előre hova esik az adott kocsi, nagyjából hol keresd egyszerűen elképesztő számomra a 21. században. :W A vonat kocsi ajtó és a föld közötti távolságról már emlitést se érdemes mondani. Azt a kb 1m-t nem tudták volna áthidalni valami mobil padlóval? Le kell ugrálni a 15-20kgs kerékpárral, meg a felrakás is egy érdekes játék.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- Érdeklődés privátban!

Új hozzászólás Aktív témák