Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Majdnem úgy néz ki, mint a Maxxis Rekon, majdnem úgy viselkedik, mint a Maxxis Rekon, de fele annyiba került, mi az? Kenda Booster Pro felrakva:

    Hosszú távú teszt még ezután jön, egyelőre úgy tűnik egyértelműen "maxxisos" a viselkedése, csak fékezés közben jobban harap, mint a Rekon. Nagyon képlékeny, csillapít, az elején megálltam megtapogatni, mert azt hittem eleresztette a levegőt. Az oldalfal mégis jó masszívnak tűnt, kapott vágás elleni védelmet is. Szerintem jó lesz ez nyárra, sárba nem való, túl sűrű a minta. A belépő Kendák nagyon sz*rok, ezért féltem tőle, de ez a PRO vonal teljesen más világ, első blikkre olyan, mintha Maxxis lenne átcímkézve. A téli Schwalbe gumival én is megszívtam, annyira rágyógyult a felnire, hogy 15 percet kellett szenvedjek vele, mert nem akart lejönni. Semmi tej nem volt már a gumikban, szerencsére nem kaptam defektet, mert nem lett volna már ami tömítse :D . Marha jó érzés amúgy mindíg gyorsabb apróbb mintás "nyári" gumira váltani tavasszal, a traktor Nobby Nic gumikat nem annyira jó hajtani. Ráadásul ez a Kenda nyílszerű mintázatot kapott, mint a Rekon, ami miatt még gördülékenyebbnek érződik.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák