Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ZolkoW #246968 üzenetére

    Nálam a PD520-as pedálok olyanok, hogy wattmérőnek is beillenének ha valami optikai módszerrel ki lehetne olvasni a felületi kopás mértékéből a lábanként belenyomott wattot. :D ...majd lefotózom ahogy egyértelműen látszik melyik lábammal nyomok nagyobbat, ergo melyiknél hajlik jobban meg a keményített talp és éri el már a stopli körüli gumi talp a pedáltestet, itt-ott kopásnyomokat hagyva rajta. :)
    Majd küldöm a paramétereket (talp keménységi fok az adott felületre mérve, vetemedési együttható, pedál felületi keménység, cipőtalp gumiösszetétel és dörzsölési együttható, és láb oldalmozgási tényező az adott kerékpáros lábfejmozgatási szokásaival) mely szerint kérlek írj egy mm2 pedál kopásfelület = Σ Watt képletet...viszonylag egyszerű lesz a dolgunk, mert mindig ugyanazzal a cipővel nyomom és majd csak a végeredményt kell elosszam a megtett kilométerrel. ;]

    #246971f4lcon...bekoptatásról jut eszembe, hogy tegnapelőtt cseréltem hátsó tárcsát és miután elindulva vele 5 fékezéssel odébb alig éreztem gyengébbnek mint a régit (egy ujjal és 80 kilóval a nyeregbe tehénkedve azonnal megcsúszik a hátsó kerék az érdes aszfalton) arra gondoltam ezért (is) szeretem én a Shimano váltás, hajtás és féket. :K ...nem azt mondom, hogy nincs jobb, feszesebb, szebb, és főleg drágább, de felszereled és ha mindent gondosan csináltál pár perc után hozza azt amit elvársz tőle...az mellett, hogy megfizethető, strapabíró, nem kell neki napok, hetek, ezer szintek hanem azonnal működik és kész. :)
    A Shimi agyak és szabadonfutókról feltett kérdésekre adásunkig nem érkezett válasz. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák