Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #241963 üzenetére

    idővel akár XTR-ig tuningolhatnád...azért éppen ennyire nem lövik lábon magukat, az, hogy vásárolhatsz egy alap Fiestat és abból majd akár Ford GT is lehet nem üzlet nekik mert akkor aligha fogod az utóbbit venni. :F Szinte hallom ahogy csikorognak a fogaskerekek a nagy kerékpárgyártók fejében hol is legyen a választóvonal a Cues és a felsőbbek között...a karbonnál, vagy a boost, esetleg átütős váznál?... :DDD Szerintem első körben a felső kategóriát leszámítva mindenre ezt fogják tenni.
    Itt jól össze van foglalva, ugyanakkor nem igazán értem az árazását mely (legalábbis egyelőre) felér az XT-vel. :F
    A táblázatodból ítélve a 11 amolyan trekking lesz és 10, meg 9 lesz alkalmas terepre is, bár a 9 már nem fékezett váltókaros. Szerintem írja is, hogy a 11s lánc jó rá, kazetta HG, így mennie kell a Deoreval, a húzása viszont más, így a pöcögtető és váltó csak sajátjával...legalábbis így értettem. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák