Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz Maximum1 #237828 üzenetére

    Azért ez sajnos nem teljesen így van. Van, ami tényleg itt van 2 hét alatt, van, amihez egy hónap kell. Nem nagyon értem, hogy mitől függ, összességéban néhány ezer Ft-os tételekről van szó, és (látszólag ) teljesen random, hogy melyiket hozza az Express One, melyiket a posta. Állítólag a postás csak olyan csomagot hozhat ki, ami belefér a levélszekrénybe. Attól is függ(het), hogy bringás vagy autós postás. Volt, hogy egy nagyobb ( nem levélszekrény méretű ) csomagot simán kihozott a ( bringás ) postás, máskor a zsebben elférő kis bizbaszért mehettem a postára. A vázért anno vámot ( meg egy kis ezt-azt ) kellett fizetnem, három hétig ültek rajta a vecsési központban, mire eljutottunk odáig, hogy kifizethettem. Tény, hogy utána pikk-pakk kihozta az MPL ( pénteken fizettem online, hétfőn kihozták ). Kerülöm a postát, ahogy csak tudom, de sajnos egyáltalán nincs ráhatásom, hogy melyik csomagom kerül hozzájuk. Az agyat meg az adaptert, upgrade kit-et DHL hozza a Bikediscount-tól, de - mivel ki van fizetve előre - ők is lepasszolják a postának, már most biztos vagyok benne, hogy nem fogják kihozni. Elvileg jövő héten itt kell lennie, jó esetben kapok értesítőt, rossz esetben majd, valamikor dobnak egy sms-t, hogy két napom van rá, hogy x postahivatalban átvegyem :W .

Új hozzászólás Aktív témák