Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    nem tudom más találkozott-e ilyennel, de kb másfél hete járok barefoot cipőben (az elmúlt 2+ év homeoffice ennek megalapozott, mert itthon nagyrészt papucsban v mezítláb voltam) és most úgy érzem kukázhatom a teljes spd-s cipőkollekciómat, mert minden nagyon szűknek tűnik - amúgy bajlódtam a jobb lábammal - tekerés után talpközépfájdalommal.

    most jött meg a bergfreude-tól wide lake téli cipő (amúgy a németektől *kettő* nap alatt!) és ezt sem érzem bőnek.

    amúgy brutális cipő, ebben biztosan nem fázna a lábam és meglepően merev is, anyagminőség is jó - 250€-ért el is várható. vettem egy 43-asat és egy 44-eset, az egyiket biztosan visszaküldöm, sajnos az is lehetséges, hogy mindkettőt.

    szerk:
    persze nyilván biciklin más, mint járni itt a házban, más a terhelés, meg nem is hajlékony talpat akarok (hülyeség is lenne spd-nél), hanem olyan formát, amiben elfér a lábujjam.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó használt nyergek: SQLab 611 Ergowave CrMo 14 cm: 30e | Ergon SR comp men road S/M 22e | Pro Turnix Perf. AF 275x132 mm 25e || Használt Cane Creek eeSilk 27.2 x 350mm Road 20 mm 63e

Új hozzászólás Aktív témák