Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz szimpláncsak #229704 üzenetére

    Engem meg maga az anyag feszülélse a lábakon. Irritál egyszerűen. Onnan indul a dolog hogy felpróbálom, és milyen érzetet kelt, ha eleve zavaró az anyag a testen érzet, akkor már nem is jutok el hogy ki akarom próbálni - értelem szerűen. A dekásokban amiket felpróbáltam az összes futó nadrág közzül , egyedül ami türhető volt, a dry+ vékony akármi. Abban a mozgás rendben volt, az érzet viselve - elfogadható. Sí aláöltözetben ez a 10k 580ast néztem XL és 2XL. Az feltünt hogy a sima XL patentos volt, ugye jobban is feszült rajtam kicsit, és mintha melegebb is lett volna. a 2XL meg lazább de még mindig simulós, és kellemesebb picit, de bővebb anyag. Annyira az nem adott meleg érzetet érdekes. Am a legjobb ilyen simulós szük fazonnal készült cucc amit próbáltam nadrág alá keresve.
    A felső része meg az abszolút legjobb viselve amit próbáltam, élesben kéne még bizonyítania;]
    Értem én amit Parandroid leírt magam is úgy vélem hogy attól hogy kényelmes nem biztos hogy tekerés alatt bevállik persze, viszont elsőnek ott kell átmennie a teszten egy ruhának számomra, mikor elsőnek felveszem,milyen érzés viselni, aztán jöhet csak az éles teszt.

Új hozzászólás Aktív témák