Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    gulupeti...én nem értem ezt a távtartó nyűglődést, a régi soron van legalább 3,4 amit felhasználhatsz. :F

    #228704
    chubby2o6...ez így nem irányadó, ahogy a helyben tapasztalt fékerő sem. Nálam minden egyes bringamosás után elő tudom ezt a nyikorgást állítani, ha rendesen fékezel ilyen nincs, vagy pár fékezés után már nincs.

    #228730
    Fall-N...éppen tegnap voltam a Decaban és néztem a Microshift váltót, vagyis csak nyomogattam a kanalat, elég szépen mozgott, sőt visszafelé amolyan racsnisan kerregett...a kinézete ugyanakkor amolyan bóvlis kicsit. Ami érdekes, volt ott 2 GX váltós rakrájder XC120 is és nem is értem hogyan lehet jó az a váltó terepre hisz annyira gyengének tűnt mind2 váltókanál rugója, hogy csak ámultam. ...igaz használtak voltak, valami kiállított, vagy javításra hozott példányok, nem a gyári NX, hanem GX váltókkal és Rebaval.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák