Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #213723 üzenetére

    Igen, én is azt szeretem benne, hogy nem csúszkál, fordul el a pedálon a lábam. Tegnapi ride-nál nem becsatolós cipőben mentem, ilyenkor mindig rugdosom a sarkammal a hajtókart, vagy a hátsó villát. Másrészt tényleg ad egy biztonságérzetet, hogy tudod, hogy nem fogsz lecsúszni a bicajról, ha döccen, vagy ki kell emelned valamelyik felét hirtelen. Amúgy ha megtanulsz húzni, az főleg mászásnál hihetetlen nagy segítség, de síkon, stabil magasabb tempót tartva is lehet pihenni, ha rásegítesz húzással. Ja, meg ugye sokkal könnyebben menedzselhető, hogy hol legyenek a pedálok, ha esetleg valamelyik leérne, vagy megállásnál-újraindulásnál.

    Az egyetlen hátránya az alacsony tempónál a bizonytalanság (főleg terepen mászásnál), ez az egyetlen, ami miatt én veszélyesnek érzem néha, de ez nyilván tanulással, technikával fejleszthető, de mivel ez nem az én sportom, különösebben nem is foglalkozok vele. A vészhelyzeti kicsatolást azt meg lehet szokni, de nyilván nem két hét lesz.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák