Hirdetés

  • Mozgásban az Industria II

    gp A PC-re készülő folytatásról egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mikor érkezik.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Zoliwrc #213611 üzenetére

    Már az új bringával (2021 január) becsatoltam volna, de Zasszony hisztizett, hogy életveszélyes, és azok után, hogy pár évvel korábbi balesetem után ott volt velem és intézte bringával sz@rrátört térdem rendbetételét (kollégáival, orvosokkal, személyesen stb.) részemről minimum volt a családi béke érdekében engedni neki...aztán most mikor végül mégis lassú víz partot mosott, azt mondtam télen marad a taposó, ahogy melegedik majd az idő átrakom a másikat...persze ez is (nagy valószínűséggel) változni fog mert legtöbb téli menetem olyan rövid, hogy onnan akár mezítláb is haza tudnék jönni, a tekerős téli bakancsom meg 825gr (!) darabja (tegnap kíváncsiságból megmértem, mert úgy éreztem sokkal sz@rabbul megyek vele mint akármi mással) amivel nem egy leányálom kerékpározni :O Az nem kevesebb mint 300-350+gr lábfejenként, ahol talán még a kerekeknél is jobban érezhető :Y .....erről eszembe is jutott egy fórumozó aki olyant kérdezett korábban itt könnyebb-e tekerni ha jó nehéz cipőt vesz lenyomni a pedált vele. :DDD ...hát nagyon nem. :(
    Egy szó mint 100, hamarosan kicserélem a pedált, már a tegnap is a nyári cipő+vastag zokniban mentem és bár 1,5 h után már eléggé fázott a lábam (3-5°C), még mindig jobb volt mint kedden összesen 1650 gramm bakancsban. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák