Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsebestyen

    addikt

    válasz lsebestyen #201022 üzenetére

    No végül az egynapos balatoni túrából ez lett, elnéztem Ozorára, Simontornyára (bár a centrumba már nem volt kedvem bemenni).

    170km, 860m szint.

    Nagyszokoly és Fürged között volt 3.5km földút, montival is rázós lett volna. :DDD 25mm + 8bar, de túléltem, meg a bringa is. Egyszer kellett kicsatoljak a pedálból. Ha mondjuk tegnap lett volna eső, akkor szerintem fordulhattam volna vissza, így viszont a felniig érő homokkal kellett megküzdenem.

    Kutak csak elvétve vannak, Pest megyében már hozzászoktam, h kb. minden bokorban van és 90% működik is. Na itt volt, h 50km-en át nem találtam kutat. Ami felháborító, hogy a balatoni bringakörön sem igen láttam.

    Balaton menti kerékpárút, sávok szörnyűek, néha teljesen eltűnik a nyomvonal, egyszerűen nem lehet néhol követni. Pláne, hogy 10 felé kell figyelni csúcsidőben. Autósok agyhalottak voltak, leszorítanak szemből... :W

    Amúgy szép vidék, mindenhol szépen lenyírva az út menti gaz (Pest megyében ez nem divat), jó kis dombok vannak, az utak sem vészesek. :K

    Képek nincsenek. ;] :(

Új hozzászólás Aktív témák