Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Solad #19661 üzenetére

    Nyilván ez a kütyü nem arra van kitalálva, hogy az utolsó pillanatban vészfékezd be a gyerek alatt a bringát. De a legjobban nevelt gyerekekkel is előfordul néha, hogy elszalad velük a ló. Én például szófogadó, rendes gyerek voltam, de ez nem jelentette, hogy amit a szüleim kértek azt mindkét fél ugyan úgy értelmezte.

    Megesett, hogy ha azt a parancsot kaptam, hogy álljak meg a zebránál és várjam meg őket, akkor azt én teljesen komolyan vettem, de úgy gondoltam helyénvaló teljes gőzzel tekerni a zebra felé, majd az utolsó pillanatban satuzva megállni az útszegély mellett. Én betartottam amire kértek, csak épp hajmeresztő hülye módon. És tényleg nem értettem 6-7 évesen, hogy mi ezzel a baj. Ezredik lecseszés után sem, hiszen a leszidás és a gyakorlat között volt némi önellentmondás, hiszen megálltam mindig, pont ahogy kérték.

    Akkor fogtam fel (ezernyi szülői intés után), mikor egyszer nem tudtam megállni, de szerencsére az egy árok partján volt és belebukfenceztem a békanyálba. :)

    Jobb volt, mint az IFA alá beszaladva megtanulni (az utolsó) leckét.

Új hozzászólás Aktív témák