Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz J.C.G. #194679 üzenetére

    Akkor utána kell tölteni időnként? Mennyit és mennyi időnként úgy, hogy folyamatosan használod? A kukacgépet meg akkor én is be kell tegyem...🤔 Viszont így a tyúkbelesítés után nemcsak hogy nehezebb lettem vagy 560 grammal, hanem ugyanúgy kell pumpát, és tartalék tömlőt is magammal vigyek, ráadásul még a kukacolót sem árt odapakolni...sőt, kis pálinkás flaskát is tejjel kellene megtölteni. ;]

    zsamiatt+infini...pedig nagyon megbízható volt eddig (na jó itt nem a garis szervizre gondolok, ahol gyatra angolsággal azt írták szedjem szét nyugodtan a náluk vásárolt CB Stamp3 pedált és zsírozzam meg a zárt csapágyat benne :U ), nem tudom mi lett velük...ez a beszállítói bizonytalanság odab@sz mindüknek. :(

    STC Speed...Zasszony szomorú mióta levettem a "szép" gumikat.🤭

    KrenAtesz...tudom ismétlem magam, de én továbbra is összeválogatnám a szükségeseket mintsem ilyet vásároljak. Olyan gyorsan változnak a szabványok, hogy már most elavult...és drága is. Csavarhúzója szinte mindenkinek van otthon, az állítós kulcs sem igazán kerékpárjavító szerszám, hajtókar lehúzó csak Octalink és 4szögtengely esetében jó, az alján pedig, a 2 sarokban levő hajtóműcsapágy szerszámok egyike sem jó pl. ilyen, amúgy elég elterjedt csapágy esetén. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák