Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Hasaggymeg #183182 üzenetére

    Gratulálok én is, nagyjából követem ám, csak nem sok időm van írni.
    Én azt tippelem, ha meglesz a személyre szabás, akkor a villa fog először kiakasztani :D
    Nem csak a súlya (azt nem mértem még, szóval pontosan nem tudom), de ha úgy "működik", mint az enyém, akkor azért az érezhető visszalépés lesz a Manitou-ról. Aztán lehet itt is gyártási szórás, vagy tökéletesen balfasz vagyok hozzá, és nem tudtam eddig beállítani... Nade mindegy is, tekerd sokat! :)

    Más: örömmel tapasztaltam, hogy elektronikai boltból is lehet SKF csapágyat rendelni, így a váltógörgőkben hamarosan cserélem, remélem, használ egy picit a kotyogásuknak, a fogak még nem kopottak annyira.

    Ja: nyeregtáska - hát egyrészt ugye a te biciGlid :P , másrészt nem emlékszem, mit tartasz benne, az egyik jópofa alternatívja lehet a csapágyházhoz illesztett dobozka/szerszámtartó, már gondolkodtam rajta magamtól is, hogy csinálni kéne, erre pár napja jött egy ilyen hírlevélben: [link]
    Másik opció, hogy a Speci csinál olyan kulacstartókat, aminek az aljára lehet csavarozni egy pici dobozt, na ez is tetszik :)

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák