Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz xy.zsolt #171188 üzenetére

    úgy írom, hogy sohasem volt ilyenem, meg nem is én vagyok a célközönség, hanem a keményebb műfajok kedvelői, akiknél gyakran előfordul, hogy odacsapják a felnit valami éles sziklán. Ez azt hivatott kivédeni. Belemeny a külsőbe (egyébként nem tölti ki a teljes helyet, ugyanúgy fel kell fújni, tejjel), és ha jön a kressss, akkor ez még ott van a kő, és a felni pereme között, hogy tompítson. A szelepet tulajdonképpen ajcsiba adják hozzá, mondjuk karbon anyagú, és az értékelések között ha jól emlékszem, a szelepeket magukat lehúzták, de nyilván használható másik szeleppel is. És állítólag óvatosan haza lehet vergődni vele, ha elszökik az összes levegő (mint mondtam, én nem hordok egy ideje egyéb javítóeszközt, szóval emiatt keltette fel az érdeklődésem). Meg néha elmegyünk bringázni a nyergesi srácokkal, és mindig cikiznek, hogy nem fújom fel rendesen a kerekeket, majd megint felütöm. Egyszer volt ilyen tényleg, akkor még belsős rendszerem volt... de azóta is, ha évente egyszer velük tekerek, először felfújom, mer' mondok' megint felütéses defektem lesz, aztán rajtam röhögnek egséz évben, majd annak rendje s módja szerint túra közben elkezdem eresztgetni a levegőt, mert pattog, és ők persze megint cikiznek, hogy majd jól felütöm :D De azóta nem fordult elő, csak ők megmaradtak annál, hogy a bicikli az XC, és 100mm, és 29", és 2 bar, és max 72 centis kormány, és ezzel a setuppal lefelé is sokkal gyosrabbak nálam, de én meg szeretek más dolgokat is kipróbálni, meg nem ismerem azokat az ösvényeket, amiket ők igen...

    szerk: most a Ninert feleségemre alakítottam, és ő használja, egyébként hülye lettem volna a trailbicóval menni velük. ("meeeeeeennyiiiiiii?!?!?!?!?! száznegyven a rugóút?!?!" :DD )

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák