Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz Csokicsibesz #157822 üzenetére

    akkor ne vitatkozz :) amit mondtam azt megerősítette itthon a kormányhivatalból (a megszüntetett Fogyasztóvédelmi Hivatal utódja) érkező információ.
    a módosítás jelentős mértékűnek számít, és ezzel a módosítással a termék gyártójává válsz. tudom mi a különbség a jótállás a kellékszavatosság és a termékszavatosság között ;)

    @Somatom: ez olyan, mint az autók chiptuningja, azt sem veszi észre a márkaszerviz. aztán amikor baj van, mert a BMW leég az autópálya mellett, akkor kiderül, hogy hoppá chippelve volt, és a gyártó egyből mereven zárkózik el az összes kártérítéstől, még akkor is, ha a módosított motorvezérlő egyértelműen nem okozhatta a leégést - ráadásul a több leégés egyértelműen bizonyítja, hogy mi miatt is gyullad ki valójában az autó.... szóval ha baj van, akkor nagy baj lesz.
    persze mindenkinek saját felelőssége, csak gondoltam megemlítem, mert fontos lehet.

    [ Szerkesztve ]

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák