Hirdetés

  • Kiszivárgott egy lista a várható Lunar Lake modellekről

    ph Eszerint az Intel Core Ultra 200V sorozata kilenc modellből, köztük egy Core Ultra 9-es példányból állna.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Revesz

    aktív tag

    Sziasztok,

    Szeretnék vásárolni egy Triban rc 520 kerékpárt. Sajnos nem tudom, hogy az L vagy az XL méret lenne-e a jó számomra. 188cm magas vagyok és a belső lábhosszam 84 cm. A Decathlon oldalán látott magassági táblázat alapján pont 2 méret között vagyok.
    Szerintetek melyik lehet az ideális választás? 99%-ban aszfalton 100 km alatti tekeréshez, meg munkába járáshoz használnám a bicajt.

    Külföldi fórumokon nagyon savazzák a gyári kerekeket gumistól... Ezeket szeretném is lecserélni, de teljes szettre már nem lenne pénzem így arra gondoltam, hogy csak a felnit cserélném le a küllőkkel együtt, az agyak maradnának a gyáriak.
    Tudtok ajánlani 15000/db körüli felniket(28 lyukas az agy)?
    Gumiból a Continental Touring plus 32mm kerülne fel(vsgy ha elbírná akkor 37mm, de a Decathlon maximum 36-ot ajánl).

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák