Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz sanzi89 #15352 üzenetére

    Azt nem tudom, honnan veszik hogy aszfalton használtad?
    t.k.m tele lett nekem is tavaly a Decaval

    Én egy 4000 ft-os alap cipőt vettem ott, nem vártam sokat tőle, de ~10 hordás után (3 hét) besüppedt a sarka kb 1 centi mélyen. Nekem sincs ilyen gyakran 4k-m cipőre + vehettem megint a nyakamba a várost.

    Bevittem, erre egy pattogi r.banc került valahonnan elő mint részlegvezető.
    mondom mi a probléma, erre
    ő: "a süppedés a speciális antishock sarokkipézés miatt van, természetes jelenség és nem garanciális alap"
    én: "de ez így hordhatatlan, minden lépésnél töri a talpboltozatom"
    ő: "kényelmi ok miatt nem cserélünk :Y :Y"
    én: "és mi lenne a garanciális ok?"
    ő: "pl. ha eltört volna a talpa vagy kiszakadna a varrás"

    Rendben, elcsomagoltam a cipőt, vigyorgott egy sort, aztán elköszöntem. Bekerült a szekrénybe, nem is használtam többet és csodák csodájára :D fél év múlva talptöréssel és saroknál varrásszakadással vittem vissza.
    én: Jó napot, hoztam egy cipőt, ami fél éves és elvált a sarokrész és a varrás
    ő: "biztos betonon is lett hordva"
    Na itt gurult el a gyógyszerem :W és az volt a szerencséje, hogy lánytesóm velem volt, így emberi hangszinten maradtam és nem ríkattam meg a csajt. Korrektül de elmagyaráztam neki hogy vagy idehív egy minőségellenőrt vagy a főnökét vagy 5 perc múlva a pénzemmel távozom, nekem mindegy melyik, de jobban jár ha ő választ, nem pedig én.
    ő: rendben, akkor "üzleti méltányossági alapon" :K visszaadják az árát

    Nem volt sok cipős garis gondom, talán 3 egész életemben, de a következő neki köszönheti ha cicázik velem, akkor tuti nem fogok humánus hangvételben megszólalni

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák