Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samujózsi

    tag

    Boldogan elindultam, hogy ősz, ronda idő, hűvös, alig lesz biciklis... hát kb olyan forgalom volt, mint nyári hétköznapokon.

    És az a sok rohadt roller... :W a citromosnak (lime) vakít a lámpája, ezt már sokadszor állapítom meg.
    Két kis hüpi szinte a Margit hídtól az Erzsébet hídig "kísért". Zebrán kis híján gyalogost gázoltak, állandóan az út közepén álltak le trécselni, így folyton fennakadtam rajtuk stb.
    (Én kb hússzal mentem végig, ők mégis megelőztek többször. Biztos, hogy 29-ra vannak korlátozva? :F )
    Batthány tér után nem sokkal belefutottam húsz-huszonöt rollerbe a nagy és vastagkerékkel, üléssel rendelkezőkből. Ezek vajon mit kerestek a bringaúton??

    Nyugatinál meg egy -10 dioptriás szemmel és azonos IQ-val rendelkező f...z indult át az úton, ott, ahol tilos. Odaszóltam, hogy tán a zebrán kéne, ez meg felém ütött... önbíráskodásért vajon mi jár? Ha mondjuk visszamegyek és beverem a fejét? :W

    Ezt meg egy-két hülye autóst leszámítva heppi... :)
    33km, már csak 43 hiányzik a bringám 4000. km-éből. (A mértből, mert vagy húszat mentem vele óra nélkül)

    Azért jó, ha valaki teker előttem... mindig megjön a kedvem, hogy megelőzzem. :C

    Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

Új hozzászólás Aktív témák