Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    Tegnap mindkét lámpám megérkezett, a Lumintop nagy királyságnak tűnik, majd tesztelem élesben is a héten.
    (meglepően soknak tűnik a 250 lumenes középső fokozat, a 450-re már csak nagyobb sebességnél lesz szükség szerintem, vagy nappal menetfényként, vagy nem tudom, mindenesetre mivel sokkal többet fogyaszt, de szemre nem sokkal erősebb, nem hiszem, hogy sokat fogom úgy használni). Minőségi darab, és sokkal kisebb, mint vártam.
    A Magicshine is tuti kis izé, ez is majd' feleakkora, mint vártam, alig nagyobb egy 100 forintosnál.. de ügyes, mindhárom módot 3 fényerő fokozatban tudja, és szintén elég minőségi hatást kelt, kicsit mélyen ül a töltőcsatija, így hirtelen egyedül a gyári kábelét sikerült beledugnom, másik kettő kéznél lévőt nem. Meg ruhára/táskára nincs kitalálva a rögzítése, ez csak nyeregcsőre való. (ezen rendelés után kezdtem gondolkozni, de nem akkora baj) /amúgy mindkettőt valamivel olcsóbban vettem ennél, a Magicshine-ra akkor volt 20% kedvezmény pl/

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák