Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #140216 üzenetére

    + -=RelakS=- + samujózsi:
    én már majdnem megírtam, hogy kormánycsapágy berágódás, de aztán jöttek a félrekopott gumis témák, és inkább nem. Bár ez nekem elég sci-fi egy kerékpáron, ami hajtásnál jobbra, balra dől.

    Tehát nekem most pont ezt csinálja a bringa: azt tudom már egy ideje, hogy a kormánycsapágy az utolsókat húzza, ebben a hónapban esedékes is a csere (amíg nyaralok, akkor nem kell a kerékpár). Erre a múlt hétvégén elkezdett aszfalton bizonytalan lenni a bringa, főleg ilyen enyhe kanyarok után. Olyan, mint amikor a hátsó gumi ereszt, és imbolyog. Hétfőn jöttem rá, hogy akár a kormánycsapágy is lehet, eleje megemel, kormány forgat (nagyon) kitekerve, ok, rág, mint eddig. De hopp, majdnem az egyenesnél van egy pont, amikor valami be tud ugrani egy kis gödörbe, és szépen nyugalmi helyzetbe hozza magát. :U Néha jobban, néha kevésbé, gondolom attól függ, hogy hogyan állnak benne a dolgok.
    Úgyhogy ha rág a kormánycsapágyatok, attól is húzhat a bringa, mert nem tud visszatérni egyenesbe.

    (#140218) Hasaggymeg: :DDD ott nagyobb biztonságban vagyok, mint a hobbi bringás a Börzsönyben... :K

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák