Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz StLui #140128 üzenetére

    Nem látványos mászni,ezen kár is vitatkozni,hisz senkit sem érdekel félórás,nyögős,szipogós,10 km/h alatti gyötrelem.Ugyanakkor lehet azt szeretni,legalábbis mivel én is szeretem és már ketten vagyunk ezzel,gondolom igen.Amúgy van egy mászós videóm,tele szipogással,nyögéssel és az ingyen szoftver vízjelével,melyet még nem volt merszem megmutatni. :DDD

    (#140119) jjeahh...látni összehasonlításban,hogy erősebb vagy jó érzés,el is önt adrenalinnal,de ez szerintem egyedül is élvezetes és legalább annyira múlik tartalékaid okos beosztásán,mint magától a fizikai állóképességeden.Én is szeretek beállni egy olyan tempóra amit tart6ónak érzek és csak hajtani mint a gép,élvezni ahogy a legmeredekebb emelkedők is megadják magukat.Persze ha kikényszerítenek saját tempódból és próbálsz másokkal ritmust tartani,hamar véged lesz mint a botnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák