Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Runner_fxr #134841 üzenetére

    A magyar piac erősen korlátozott sajnos. Mielőtt megrendeltem Németországból a bringámat bementem pár boltba itthon is, de sehol sem tudtak segíteni nekem. Csak az egyik legolcsóbb elektromos eONE-TWENTY-ből tudtak volna rendelni egy darabot a méretembe (nem tetszett), Cube-ból meg egyáltalán nincs az országban a méretemben eMTB. Azért április elején ez több mint furcsa. Azt mondta az eladó (Cube), h augusztus-szeptember környékén tudok csak rendelni úgy, h biztosan jusson nekem, utána szinte azonnal készlethiányos a teljes paletta - mivel nagyon kicsi a magyar kvóta. Az Ebikeshop-nak van némi készlete, de a többi boltban eléggé tragikus a helyzet. Szval hiába akarsz itthon ilyen bringát venni, a legtöbbször rá vagy kényszerítve a külföldi vásárlásra. Vagy kompromisszumot kötsz, és olyat veszel ami igazából nem is tetszik. De ilyen árak mellett ez nem opció számomra.

    Bringakölcsönző: Így ahogy elolvastam a leírásod, sikerült bele is fáradnom. :D Erre írtam, h túl sok macera, minimális haszonért. Még gondolkodom ezen, mert egyébként szeretnék bringákkal/bringásokkal foglalkozni - csak nem biztos, h ebben a formában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák