Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #132095 üzenetére

    Ott még soha nem mentem,mert nem tudtam az is felvezet,ezért mindig felkanyarodtam a farakásokhoz balra,a gyalogos ösvényre,ahol mikor megláttam a 710 m táblát mindig a maradék erőm is elment. Itthonról jó néhányszor 2 db pár másodperces megállással mentem fel,melyek mindegyikét ott az ösvényen ejtettem meg fulladást elkerülendő... :U ...egyiket mindig a befűrészelt rönknél,ugyebár.Az jó meredek,de mondjuk az út sem egy leányálom,főleg ha le-le tévedsz a nyomvonalról és a kövekkel meggyűlik a bajod.Majd kipróbálom. ;) A 0,76 nekem viszont kevés lenne,talán egy jobb napomon elmenne,de az említett ösvényen,vagy a Látó hegyre felfele néha,még ha rövid időre is de elkel a 22/32,ami akárhogy is nézem 0,69-et jelent.Amúgy legtöbb hosszabb kormányrafekvős helyen 22/28-al nyomom,ami 0,79,de ha elfogyok és nem akarok megállni,akkor felmegy néha a 32-re is. A karbonnal meg ne idegesíts,mert még megbarátkozok vele a végén! ;]

    (#132099) trialboj...megy az ilyenkor szokásos nemleszkenyérmeszárasságvan hiszti.Aztán meglátjuk mi lesz belőle.Tény,hogy (a kerékpárosok nem kis örömére) eső itt nem sok volt mostanában.

    (#132105) 6030D...szerintem csak a szokásos bájmeges cikk. :U Aztán meglátjuk.Körbenéztem a nemzetközi hírportálokon,de nyoma sincs az efféle borúlátásnak.Óriási érvágás lenne az országnak,szerintem ha minden kötél szakad,még a francia állam is beszállna (egy kis tejjel :DDD ) mellette.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák