Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #126045 üzenetére

    Én nekem ilyen szempontból talán csak a magasságomhoz képest kicsit rövidebb lábaim a problémák, de igazából ennek nem túl gyakran érzem hátrányát ha vázméretről van szó. Az XL-es vázak többsége tudom, hogy a hosszú felső cső miatt szóba sem jöhet pl. Maximum rövid stucnival tudnám elképzelni, a kellysemen is cserélnem kellett a kormányszárat, mert a gyári irdatlan hosszú volt nekem, a váz meg XL-es méretű volt. A nyeregvázcső is hosszú / magas általában XL-es méreteknél, legalábbis merev MTB vázaknál eddig mindig az volt. XL-es fullyt még nem próbáltam, de szerintem sokkal másabb ott se lenne. M-es méretű bringák kormányszártól függetlenül kényelmetlenek szoktak lenni és picik. Ahogy te is mondtad, mintha az ölembe lenne a kormány. :D Nekem eddig egyértelműen az L-es vázak jöttek be, a kormányszárral meg az üléssel pedig úgyis lehet variálni.

    Télen élmény lehet ilyesmivel menni. :DDD Nekem még nem volt szerencsém görbe vázhoz, szerencsére.

    Szóval egy M-es méretű Dune akár még jó is lehet nekem / neked? Korábban volt fent egy hirdetés egy Dune bringáról, ami M-es ( ez, konkrétan ), és így bátran ajánlgattam havernak, hogy nézze meg, mert szerintem nem rossz. Ő meg úgyis 168cm magas, neki ideális lehet. (Bár látom ott van a leírásban is, hogy "170-180cm").

    Így érthető miért éreztem lomhának a kanyarodást szűkre véve a kanyart.

    (#126047) IMIIKE1998: Ha kifejezetten "manapság-ra" gondolsz, akkor biztosan. Jégen csak keresztbe jó! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák