Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz trialboj #125985 üzenetére

    Szórakozás ide,vagy oda,bár egy-egy kerékpározás rövid időtartama miatt combom nem tud bedurranni,de télen hamar elfogy a levegőm a kínlódás miatt.A hó ellenállása miatt folyamatosan kell járjon a hajtókar,ki-kicsúszik az első kerék,ami után vissza kell újra nyerni a lendületet,stb.-stb.,szóval a másfél óra alatt bár a szokásosnak csak a felét tekerem le nettó távolságban,tulajdonképp ugyanúgy elfáradok.Lábujjaim,kezem és talán füleim szoktak fázni,amúgy meg csurom vizesen érkezek haza...és nem a hótól. :U

    (#125988) deny330...szerintem nem feltétlenül csak a fák,vagy egyéb akadályok közötti tulajdonképpeni fizikai helyre gondolt mikor a rövid láncvillahossz előnyeit méltatta,hanem egyáltalán a fordulás sebessége,a kerékpár mozgékonysága,fürgesége,a hátulja ide-odapakolásának egyszerűsége az ami más lehet egy rövidebb tengelytávú kerékpárnál.Én ugyanakkor persze nem hiszem,hogy gyakran érzem az enyém 438 mm-es láncvillájának előnyeit,az én tempómban elmenne az iskolabusz hosszúságú Nicolai is. :DDD

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák