Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #123070 üzenetére

    Ennek kopogós műanyag szelepe van,rápattintós kupakon,de még a szénsavat is bent tartja.Volt Zefal és Cube is,de mind folytak,úgy nézett ki a váz tőle,hogy sírás,a ragacsot úgy töröltem a középcsapágyról.Ezt úgy dobálták a félájronmenen,onnan van. :DDD
    Más...tegnap villa visszaszerelésénél aztán kissé átrendeztem a műszerfalat is,leszereltem a dög-nehéz (135gr :DDD ) kormányszarvakat,kitoltam a markolatokat a végekre és jobban kézre állítottam a féket,váltót.Most már csak a szárazabb napot várom,hogy kipróbáljam zsírba fojtott pedáljaimat,szervizelt és picit keményebbre fújt villámat és főleg azt,hogy mennyire fogom hiányolni mászásnál a szarvakat...mert hosszúba,100+km,mennyire az csak később fog kiderülni. :U Ha sikerül leszokni róla nem csak könnyebb leszek 2 sznikersz súlyával,hanem talán a vérmontisok élcelődéseit is elkerülöm. ;)

    gabro0 + parkr...ti még itt vagytok?! Nézzétek Napfénysüti milyen szépen átment a focis topikba. :DDD (Vicvót :R )

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák