Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz ---Lasali--- #11133 üzenetére

    No javult a helyzet, lehet csak én bénáztam. Közelebb állítottam a görgő részt a gumihoz és így nem ugrik meg. Most már szinte teljesen símán lehet tekerni.

    Ami kérdésem lenne:

    Jelen állás szerint ha abbahagyom a tekerést a görgő nem pörög tovább hanem elég gyorsan leáll. Ez rendjén van e így? Vagyis nem-e úgy kell működnie, hogy a jól betekerem akkor még egy darabig pörög a kerék a görgővel?

    Nem túl hangos, de azért van hangja, gondolom ez a gumi számlájára is írható. Mennyire tág határokat bír el a görgő része? Ha egy kicsit jobban nekifeszül a guminak, vagy épp kevésbé az mennyire viseli meg élettartam szempontjából a görgőt? A mostani beállítással jónak érzem a dolgot, viszont kérdés, hogy nincs e túlságosan nekifeszítve a görgő a guminak és ezért a zaj valamint a rövid tekerés utáni futás.

    Ha ezzel a minimális 8-assal használom még egy darabig, az valamiféle károsodást jelent-e?

    Arra volnék kíváncsi összességében, hogy ezek a kütyük mire érzékenyek, mit bírnak el, mennyire kell hímes tojásként bánni velük?

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák