Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #104408 üzenetére

    Oké, de te nem XC-t hajtasz :D

    Tothgera30: Nekem a 700 most pont jónak tűnik, bár én alacsony vagyok és a karjaim sem hosszúak, az is számít... kíváncsi vagyok a 70mm stucni beválik-e. Neten ahogy elnézem az az általános vélemény, hogy XC-re 80-90mm kell minimum, de néhányan azt írják, hogy az általános vélemények ellenére nekük 60-70mm vált be, gmbn-en meg valahol láttam egy videót, amiben azt mondták, hogy XC-re 50mm fölöttiek okésak, a rövidebbek inkább trail/AM/enduro-ra. Az is bonyolítja a dolgot picit, hogy egyes stucnik extrém szögben lejtenek, így gondolom valójában olyanok, mintha rövidebbek lennének, csak lennebb van a kormány... szal kb. bármi lehetséges, a lényeg valszeg úgyis az, hogy milyennek érzem majd használat közben. Ma ha nem esik letesztelem, mászás és lejtőzés közben egyaránt.

    cozmo: Hogy én mennyire gyűlölöm a második-harmadik képen lévő kerékpár tartókat... ha nem akarod szétszedni a bringát, akkor csak a kereket lehet hozzálakatolni, ráadásul a kialakítása miatt tárcsagyilkos :N

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák