Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyufaaa

    veterán

    válasz lukaszokni #10409 üzenetére

    4 nappal ezelőtt barátaimmal mentem tekerni. Rámentem egy régi bringa útra és beszélgettünk közben. Kérdezett a km órámmal kapcsolatban Én pedig meséltem neki belemélyülve és lefele nézve, közben a kedves mérnök úr aki tervezte anno a kerékpár utat a padokat úgy tevezte mellé, hogy a cölöpök közvetlen a bringa út mellett vannak, az ülőrész pedig egy az egyben rálóg a kerékpár útra. Nem kell mondanom, hogy egy bácsika rajta ült és épp nyugalmasan a kis almáját fogyasztotta egy kb 15cm pengélyű bicskával, majd itt jöttem képbe. Természetesen telibe trafáltam. Annyi lélek jelenlétem volt, hogy a kormányt elrántottam és az spd pedált lefordítottam, hogy a lábfejemmel tompítsam az ütközést, közben elkaptam jobb kézzel a bácsit és belekapaszkodva tartottam még bal kézzel húzva a féket, meg nem álltam. Sikerült úgy megfognom a bácsikát, hogy "csak" felgyűrtem a padra, de nem esett le és Én sem estem el. Szegény, Ő is nézett, hogy mi volt ez és Én is. Sajnálkoztam ezerrel, mert figyelmetlen voltam, közben magamban szídtam a kedves mérnök urat aki tervezte, hogy a pcsába tehet valaki az útra egy padot. De nem csak egyel tette ezt. 2db van azon a szakaszon és mindkettő így került kivitelezésre. Szerencsére nem lett semmi baja a Bácsinak (és nekem sem, pedig a késtől, ha nem figyel és jobban megijed, lehetett volna). Azóta sasolok még jobban mindent amit lehet. Nem mentünk vészesen, kb 20km/h-val, de kemény volt a meglepődöttség. Ennyi erővel egy villanyoszlopot is betehetnének a közepére. :W

Új hozzászólás Aktív témák