Hirdetés

Aktív témák

  • Jamby18

    senior tag

    Hali!
    Tegnap kicsit hazavágtam a kerómat, vettem rá Shimano Acera BR-M422 féket, fel is raktuk, egyelőre csak előre hazafele jövet kilazult a hátsó kónuszom :F és beleért az egyik villába a kerék, olyan hangom volt mint egy nívának aszfalton :) hazajöttünk, meghúztam minden tökéletes, mentünk 2 utcányit, és egy hatalmas reccs-puff hjfhvchw a váltó a küllők között, váltóbowden felcsavarodva a fogaskoszorúra, lánc vagy 8* megtekeredve, és láss csodát a váltó oldali csavar kilazult :Y ez fogta a váltót is. Hazatoltam hátulját megemelve, mert nem is forgott, meg a felcsavarodott bowbent se akaram szétszakítani, itthon visszaállítottam mindent, de folyamatosan csak a 2-es fokozaton marad a váltó, hiába váltok elől fokozatot, gondolom elhajlott az egész váltó. Komletten úgy is cserélni akartam a kerekeket, de akkor váltót is kell vennem, meg letolni ma délután a boltig.
    Milyen váltók vannak amik olcsók és jók? Nem pont az 1.600Ft-ra gondoltam, mert sejtem az milyen, de 4-5k-ért már lehet kapni Shimano Acera és Altus váltókat, ezekről mi a vélemény?
    Gondolom váltócserénél mindenképp szét kell szedni a láncot is.

Aktív témák