Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    Olyan marha hideg volt fent Dobogókőn, hogy az orromban megfagyott az izé. :)
    Meg a kilátóban nekitámasztottam a kerítésnek jól megdöntve de ha nem ugrok oda elfújja és elborul. :Y
    Eszeveszett szél volt!

    Ráadásul ami nagyon meglepett, hogy ebben a nagyon szélsőséges időben sikerült a tavalyi énemhez képest kb 15-20 percet vernem!

    Nem tudom, másztam másztam és mivel nem volt semmi zöld nem igazán volt ismerős a környék és másztam és egyszer csak gurulok lefelé. Mondom áh képtelenség ez lenne a vége.
    Erre csak nem annyi lett a vége?! :DDD Még mászni akartam. :D Fel voltam készülve rá (akkor még úgy gondoltam) ha fizikai fejlesztés ez nem is lesz, de szellemi mindenképpen ebben az időben.

    Párszor megálltam, WC, meg a bovden ici-picit nyúlt és nem rántotta fel a nagytányérra a láncot, elsősegélyt adtam neki aztán jó volt.

    Csináltam is pár képet.
    Nem sikerült panoráma kép mert akkora szél volt, hogy odébb lökött és utána meg nem találtam meg a csatlakozási pontot (kép széle).

    Adatok:
    Garmin
    Avg bpm: 153 bpm (nem hajtottam magam)
    4:00:25
    93.4 km
    Új max speed rekord Pomáz előtt sikerült kitekernem!
    72.7 km/h
    Ment volna több is de aztán beértem és 50-es korlátozás meg egy jól láthatóan felfestett zebra, aztán nem akartam bajt inkább nem próbáltam meg a 80-at. Szerintem azon a kiváló úton meglett volna a 80 km/h is. :D
    Talán szélcsendben. Sőt! :DDD
    Qvajó az alsófogás! :C

    Picit hosszúra sikerült a beszámolóm. :)

    undefined

Aktív témák