Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    válasz alázógyík #27921 üzenetére

    Nem azokkal van a baj, aki szar hitelt vett fel és bebukta... hanem azokkal akik nem engedték el.... tehát akik mindenüket eladták, a 10-én megjött fizetést egyből utalták át a számlákra és mindemellett még volt gyerek is...
    És a végén, mikor már semmi sem maradt, és mondjuk még el is küldték a munkahelyről egyiküket vagy mindkettőt...
    Ott maradtak egy száll potsben, a bank meg aztmondta h takarodj innen, elárverezzük a házad és még akkor is marad a felvett hitelnek a 4szerese örök tartozásként, amit vonni fognak a mindenkori aktuális béredből, na azoknak ez egy szép és önzetlen segítség, ami jó dolog... és inkább erre menjen el az a kevéske pénz, mintsem mondjuk valami miniszterelnöknek zsebpénzre....

    Csak mondom, nem ez a pár család kapja meg, hanem a fogatlanok a Maúnika Showból, akik meg sem becsülik csak sétbasssák....

    Amúgy meg, baaaaz, vagy 10 évvel vagyok nálad fiatalabb, mégis van ugyanennyi évem, ne kamuzzá, a 14 évet még én is összehordom, pedig tavaly volt vagy 5 munka helyem havonta... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák